Na początek oddaję głos wolontariuszom, którzy dziś u nas kwestują.

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek: bł. Stefana Wyszyńskiego; w środę: św. Urszuli Ledóchowskiej; w czwartek: uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; w piątek: święto Nawiedzenia NMP; w sobotę: św. Justyna.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe dziś o 17.00, a w tygodniu o 17.30.

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte w tym dniu jak w niedzielę z tym wyjątkiem, że nie będzie Mszy o 11.00. Msza o 9.30 będzie celebrowana przy ołtarzu polowym. Po niej rozpocznie się procesja eucharystyczna ulicami naszej parafii. W tym roku trasa procesji poprowadzi nas na os. Niepodległości. Wyjdziemy z placu fatimskiego na ulicę Szajnowicza – Iwanowa i nią przejdziemy do al. gen. Andersa, którą przekroczymy i wejdziemy na os. Albertyńskie i dalej na os. Niepodległości. Procesja zakończy się na boisku pomiędzy przychodnią a blokiem nr 5 osiedla Niepodległości. Ołtarze będą po drodze przy bloku osiedla Przy Arce 10, Kazimierzowskiego 4, Albertyńskiego 14 i na koniec przed blokiem na os. Niepodległości 5. W tym roku procesja nie będzie wracać do kościoła. Od piątku rozpoczną się nabożeństwa oktawy Bożego Ciała. O 17.30 będziemy śpiewać nieszpory a po nich będzie procesja wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy na procesję Bożego Ciała i nabożeństwa oktawy wspólnoty parafialne z feretronami, dzieci sypiące kwiaty i dzieci pierwszokomunijne, panów noszących baldachim.

W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. O 8.00 Msza wotywna i po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedziny chorych. Po południu wieczór zawierzenia. Rozpoczniemy go nieszporami Oktawy Bożego Ciała. Potem Msza, a po niej różaniec z medytacją przed najświętszym sakramentem.

W niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy Świętej o 8.00.

W kinie Arka: dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” podobnie w niedzielę za tydzień.

Zapraszamy na Spotkanie Młodych na Lednicy. Wyjazd w nocy z piątku na sobotę. Powrót w niedzielę. Można pojechać jako uczestnik lub dołączyć do grupy tancerzy. Zapisy w zakrystii i u ks. Jarosława.

Siostry Służebniczki organizują pielgrzymkę do Warszawy na Święto Dziękczynienia i jubileusz 25lecia beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego. Wyjazd będzie miał miejsce w niedzielę za tydzień. Koszt 100 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

Zachęcamy do lektury majowego numeru „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, który pisze o zasadach oceny prywatnych objawień oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek: NMP Matki Kościoła; w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana; w piątek NMP Wspomożycielki Wiernych; w niedzielę za tydzień Uroczystość Trójcy Świętej.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe dziś o 17.00, a w tygodniu o 17.30.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę w intencji Ojca Świętego, Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja w niedzielę za tydzień o 17.30.

W niedzielę za tydzień kończy się okres spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.

W kinie Arka: dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 15.20 „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”. W czwartek o 18.30 „The Chosen” sezon 1 odcinek 5. W niedzielę za tydzień po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg”.

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w sobotę. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Zapraszamy na Spotkanie Młodych na Lednicy. Wyjazd w nocy z piątku 31.05 na sobotę 01.60. Powrót w niedzielę 02.06. Można pojechać jako uczestnik lub dołączyć do grupy tancerzy. Zapisy w zakrystii i u ks. Jarosława.

Siostry Służebniczki organizują pielgrzymkę do Warszawy na Święto Dziękczynienia i jubileusz 25lecia beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego. Wyjazd będzie miał miejsce w niedzielę 2 czerwca. Koszt 100 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

Z wyprzedzeniem informujemy, że w tym roku na szlak Krakowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę wraca nasza parafialna grupa 28. Przewodnikiem będzie ks. Jarosław Gawęda. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 6-11 sierpnia.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz te składane w kopertach i przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie te środki są przeznaczane na inwestycje w naszym kościele. Obecnie to remont wejścia do kaplicy pojednania, który trwa i dlatego kaplica jest zamknięta a spowiedź odbywa się w kościele.

Zachęcamy do lektury majowego numeru „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, „Gościa Extra”, który pisze o matkach świętych oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Zespół Szkół Huty Tadeusza Sendzimira zaprasza ósmoklasistów na piknik – dzień otwarty, w sobotę od 9.00 do 13.00.

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Macieja; w czwartek św. Andrzeja Boboli; w niedzielę za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu o 17.30, a w niedziele o 17.00.

Dzieci, które dziś przyjęły po raz pierwszy komunię świętą przez najbliższe dni będą przeżywać swój biały tydzień uczestnicząc w nabożeństwach majowych i Mszach Świętych o 18.00.

W poniedziałek pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Czuwanie modlitewne rozpocznie się od Mszy Świętej o 11.00. Od 16.30 okazja do spowiedzi. O 18.00 Msza Święta. Po niej pokutna procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania modlitewnego, które zakończy się Apelem Jasnogórskim o 21.00. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Grupa Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty w najbliższy czwartek o 18.30 w sali nr 8. W mitingu może wziąć udział każdy zainteresowany.

Młodzież Oazy zaprasza na nabożeństwo paschalne „Droga Światła” w piątek o 19.00.

W najbliższą sobotę wigilia Zesłania Ducha Świętego. Oaza Arka serdecznie zaprasza na czuwanie modlitewne o 20.00 i Mszę Wigilii Pięćdziesiątnicy o 21.00.

Za tydzień na Mszy Świętej o 11.00 dzieci, które w zeszłym roku przyjęły pierwszą komunię świętą będą przeżywać rocznicę tego wydarzenia.

Także za tydzień trzecia niedziela maja. Ofiara z tacy przeznaczona będzie w całości na inwestycje w naszej parafii – remont wejścia do kaplicy pojednania.

Od poniedziałku rozpocznie się drugi etap prac przy remoncie wejścia do kaplicy pojednania. Prace będą prowadzone na klatce schodowej do kaplicy. Z tego względu wejście do kaplicy zostanie zamknięte. Spowiedź przez najbliższe tygodnie do połowy czerwca będzie w kościele. Za utrudnienia przepraszamy.

W kinie Arka: dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg”. Podobnie w niedzielę za tydzień.

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej. Odbędzie się ona w sobotę 25 maja. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Siostry Służebniczki organizują pielgrzymkę do Warszawy na jubileusz 25lecia beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego. Wyjazd będzie miał miejsce w niedzielę 2 czerwca. Koszt 100 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. 

Zachęcamy do lektury majowego numeru „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, który pisze jak bardzo szkalowane bywa nabożeństwo fatimskie oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Biuro Radia Maryja na Wzgórzach Krzesławickich zaprasza na pielgrzymki 20 i 25 maja. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Dziś po Mszy o 12.30 Męski Różaniec. Rycerze Kolumba zapraszają do wspólnej modlitwy mężczyzn i za mężczyzn w pielgrzymce od naszego kościoła do krzyża nowohuckiego.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Apostołów Filipa i Jakuba; w środę św. Stanisława Biskupa i Męczennika; w niedzielę za tydzień Wniebowstąpienie Pańskie.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 17.00.

We wtorek spotkanie Straży Honorowej Serca Jezusowego o 16.30 w sali nr 9.

W czwartek Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację o 16.00 w grocie i po niej na spotkanie w sali nr 9. Stowarzyszenie zaprasza też na pielgrzymkę do Częstochowy na odpust Matki i Królowej Przenajświętszej Krwi 25 maja. Szczegóły w gablocie.

W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o 18.00 i po niej katecheza.

Za tydzień w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klas trzecich. Będzie ona na Mszach o 11.00 i 12.30. Zachęcamy parafian nie związanych z dziećmi pierwszokomunijnymi, aby w tę niedzielę wybrali się na Mszę o innej godzinie.

Także za tydzień procesja św. Stanisława z Wawelu na Skałkę. Rozpocznie się ona o 9.00. Serdecznie zachęcamy do udziału.

W naszym parafialnym kinie Arka: w czwartek o 18.30 „The Chosen” sezon 1, odcinki 3 i 4. W niedzielę za tydzień po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg”.

Jednodniowa piesza pielgrzymka z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w sobotę 25 maja. Na pielgrzymkę można zapisać się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Serdecznie zachęcamy.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym przypomnienie historii kamienia węgielnego naszego kościoła; „Gościa Niedzielnego” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

 

 1. 5 Niedziela Wielkanocna
 2. 4 Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza
 3. 3 Niedziela Wielkanocna
 4. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 5. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 6. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 7. 5 Niedziela Wielkiego Postu - 26 marca 2023
 8. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 9. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 10. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 11. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 12. 6 Niedziela Zwykła
 13. 5 Niedziela Zwykła
 14. 4 Niedziela Zwykła
 15. 3 Niedziela Zwykła
 16. 2 Niedziela Zwykła
 17. Święto Chrztu Pańskiego
 18. Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
 19. 4 Niedziela Adwentu
 20. 3 Niedziela Adwentu
 21. 2 Niedziela Adwentu
 22. 1 Niedziela Adwentu
 23. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 24. 33 Niedziela Zwykła
 25. 32 Niedziela Zwykła
 26. 31 Niedziela Zwykła
 27. 30 Niedziela Zwykła
 28. 29 Niedziela Zwykła, Uroczystość św. Jana Pawła II
 29. 28 Niedziela Zwykła
 30. 27 Niedziela Zwykła
 31. 26 Niedziela Zwykła
 32. 25 Niedziela Zwykła
 33. 24 Niedziela Zwykła
 34. 23 Niedziela Zwykła
 35. 22 Niedziela Zwykła
 36. 21 Niedziela Zwykła
 37. 20 Niedziela Zwykła
 38. 19 Niedziela Zwykła
 39. Święto Przemienienia Pańskiego
 40. 17 Niedziela Zwykła
 41. 16 Niedziela Zwykła
 42. 15 Niedziela Zwykła
 43. 14 Niedziela Zwykła
 44. 13 Niedziela Zwykła
 45. 12 Niedziela Zwykła
 46. 11 Niedziela Zwykła
 47. 10 Niedziela Zwykła
 48. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 49. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 50. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 51. 6 Niedziela Wielkanocna
 52. 5 Niedziela Wielkanocna
 53. 4 Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza
 54. 3 Niedziela Wielkanocna
 55. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 56. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 57. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 58. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 59. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 60. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 61. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 62. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 63. 7 Niedziela Zwykła
 64. 6 Niedziela Zwykła
 65. 5 Niedziela Zwykła
 66. 4 Niedziela Zwykła
 67. 3 Niedziela Zwykła
 68. 2 Niedziela Zwykła
 69. Święto Chrztu Pańskiego
 70. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - Nowy Rok
 71. Uroczystość Narodzenia Pańskiego
 72. 4 Niedziela Adwentu
 73. 3 Niedziela Adwentu
 74. 2 Niedziela Adwentu
 75. 1 Niedziela Adwentu
 76. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 77. 33 Niedziela Zwykła
 78. 32 Niedziela Zwykła
 79. 31 Niedziela Zwykła
 80. 30 Niedziela Zwykła
 81. 29 Niedziela Zwykła
 82. 28 Niedziela Zwykła
 83. 27 Niedziela Zwykła
 84. 26 Niedziela Zwykła
 85. 25 Niedziela Zwykła
 86. 24 Niedziela Zwykła
 87. 23 Niedziela Zwykła
 88. 22 Niedziela Zwykła
 89. 21 Niedziela Zwykła
 90. 20 Niedziela Zwykła
 91. 19 Niedziela Zwykła
 92. 18 Niedziela Zwykła
 93. 17 Niedziela Zwykła
 94. 16 Niedziela Zwykła
 95. 15 Niedziela Zwykła
 96. 14 Niedziela Zwykła
 97. 13 Niedziela Zwykła
 98. 12 Niedziela Zwykła
 99. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 100. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 101. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 102. 6 Niedziela Wielkanocna
 103. 5 Niedziela Wielkanocna
 104. 4 Niedziela Wielkanocna
 105. 3 Niedziela Wielkanocna
 106. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 107. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 108. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 109. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 110. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 111. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 112. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 113. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 114. 8 Niedziela Zwykła
 115. 7 Niedziela Zwykła
 116. 6 Niedziela Zwykła
 117. 5 Niedziela Zwykła
 118. 4 Niedziela Zwykła
 119. 3 Niedziela Zwykła
 120. 2 Niedziela Zwykła
 121. Święto Chrztu Pańskiego
 122. 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim
 123. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 124. 4 Niedziela Adwentu
 125. 3 Niedziela Adwentu
 126. 2 Niedziela Adwentu
 127. 1 Niedziela Adwentu
 128. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 129. 33 Niedziela Zwykła
 130. 32 Niedziela Zwykła
 131. 31 Niedziela Zwykła
 132. 30 Niedziela Zwykła
 133. 29 Niedziela Zwykła
 134. 28 Niedziela Zwykła
 135. 27 Niedziela Zwykła
 136. 26 Niedziela Zwykła
 137. 25 Niedziela Zwykła
 138. 24 Niedziela Zwykła
 139. 23 Niedziela Zwykła
 140. 22 Niedziela Zwykła
 141. 21 Niedziela Zwykła
 142. Uroczystość Wniebowzięcia NMP
 143. 19 Niedziela Zwykła
 144. 18 Niedziela Zwykła
 145. 17 Niedziela Zwykła
 146. 16 Niedziela Zwykła
 147. 15 Niedziela Zwykła
 148. 14 Niedziela Zwykła
 149. 13 Niedziela Zwykła
 150. 12 Niedziela Zwykła
 151. 11 Niedziela Zwykła
 152. 10 Niedziela Zwykła
 153. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 154. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 155. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 156. 6 Niedziela Wielkanocna
 157. 5 Niedziela Wielkanocna
 158. 4 Niedziela Wielkanocna
 159. 3 Niedziela Wielkanocna
 160. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 161. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 162. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 163. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 164. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 165. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 166. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 167. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 168. 6 Niedziela Zwykła
 169. 5 Niedziela Zwykła
 170. 4 Niedziela Zwykła
 171. 3 Niedziela Zwykła
 172. 2 Niedziela Zwykła
 173. Święto Chrztu Pańskiego
 174. Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim
 175. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 176. 4 Niedziela Adwentu
 177. 3 Niedziela Adwentu
 178. 2 Niedziela Adwentu
 179. 1 Niedziela Adwentu
 180. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 181. 33 Niedziela Zwykła
 182. 32 Niedziela Zwykła
 183. Uroczystość Wszystkich Świętych
 184. Rocznica poświęcenia Kościoła własnego
 185. 29 Niedziela Zwykła
 186. 28 Niedziela Zwykła
 187. 27 Niedziela Zwykła
 188. 26 Niedziela Zwykła
 189. 25 Niedziela Zwykła
 190. 24 Niedziela Zwykła
 191. 23 Niedziela Zwykła
 192. 22 Niedziela Zwykła
 193. 21 Niedziela Zwykła
 194. 20 Niedziela Zwykła
 195. 19 Niedziela Zwykła
 196. 18 Niedziela Zwykła
 197. 17 Niedziela Zwykła
 198. 16 Niedziela Zwykła
 199. 15 Niedziela Zwykła
 200. 14 Niedziela Zwykła
 201. 13 Niedziela Zwykła
 202. 12 Niedziela Zwykła
 203. 11 Niedziela Zwykła
 204. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 205. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 206. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 207. 6 Niedziela Wielkanocna
 208. 5 Niedziela Wielkanocna
 209. 4 Niedziela Wielkanocna
 210. 3 Niedziela Wielkanocna
 211. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 212. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 213. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 214. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 215. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 216. WAŻNE ZMIANY!
 217. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 218. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 219. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 220. 7 Niedziela Zwykła
 221. 6 Niedziela Zwykła
 222. 5 Niedziela Zwykła
 223. Święto Ofiarowania Pańskiego
 224. 3 Niedziela Zwykła
 225. 2 Niedziela Zwykła
 226. Święto Chrztu Pańskiego
 227. Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim
 228. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 229. 4 Niedziela Adwentu
 230. 3 Niedziela Adwentu
 231. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
 232. 1 Niedziela Adwentu
 233. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 234. 33 Niedziela Zwykła
 235. 32 Niedziela Zwykła
 236. 31 Niedziela Zwykła
 237. 30 Niedziela Zwykła
 238. 29 Niedziela Zwykła
 239. 28 Niedziela Zwykła
 240. 27 Niedziela Zwykła
 241. 26 Niedziela Zwykła
 242. 25 Niedziela Zwykła
 243. 24 Niedziela Zwykła
 244. 23 Niedziela Zwykła
 245. 22 Niedziela Zwykła
 246. 21 Niedziela Zwykła
 247. 20 Niedziela Zwykła
 248. 19 Niedziela Zwykła
 249. 18 Niedziela Zwykła
 250. 17 Niedziela Zwykła
 251. 16 Niedziela Zwykła
 252. 15 Niedziela Zwykła
 253. 14 Niedziela Zwykła
 254. 13 Niedziela Zwykła
 255. 12 Niedziela Zwykła
 256. Uroczystość Najświętszej Trójcy
 257. Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 258. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 259. 6 Niedziela Wielkanocna
 260. 5 Niedziela Wielkanocna
 261. 4 Niedziela Wielkanocna
 262. 3 Niedziela Wielkanocna
 263. 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
 264. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 265. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
 266. 5 Niedziela Wielkiego Postu
 267. 4 Niedziela Wielkiego Postu
 268. 3 Niedziela Wielkiego Postu
 269. 2 Niedziela Wielkiego Postu
 270. 1 Niedziela Wielkiego Postu
 271. 8 Niedziela Zwykła
 272. 7 Niedziela Zwykła
 273. 6 Niedziela Zwykła
 274. 5 Niedziela Zwykła
 275. 4 Niedziela Zwykła
 276. 3 Niedziela Zwykła
 277. 2 Niedziela Zwykła
 278. Święto Chrztu Pańskiego
 279. Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli
 280. Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
 281. 4 Niedziela Adwentu
 282. 3 Niedziela Adwentu
 283. 2 Niedziela Adwentu
 284. 1 Niedziela Adwentu
 285. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 286. 33 Niedziela Zwykła
 287. 32 Niedziela Zwykła
 288. 31 Niedziela Zwykła
 289. 30 Niedziela Zwykła
 290. 29 Niedziela Zwykła
 291. 28 Niedziela Zwykła
 292. 27 Niedziela Zwykła
© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
217237
Dzisiaj: 1,135
Wczoraj: 850
Ten miesiąc: 14,814

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu