2 Niedziela Wielkiego Postu

Serdecznie zapraszamy na Gorzkie Żale dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza Święta.

W tym tygodniu w liturgii we wtorek uroczystość św. Józefa. Odpust w parafii na os. Kalinowym. Suma odpustowa o 18.30.

W piątek w naszym kościele będziemy przeżywać nabożeństwo stacyjne. Będzie to Msza Święta pod przewodnictwem bpa Jana Szkodonia o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość wszystkich parafian.

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie o 16.30 dla dzieci i o 17.15 dla dorosłych. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 19.00.

W sobotę pielgrzymka Obrońców Życia na Jasną Górę. Wyjazd z parkingu przy naszym kościele o 6.15. Przejazd jest bezpłatny.

W niedzielę za tydzień Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja. Po Mszy spotkanie z panią poseł Barbarą Bubulą w sali nr 8.

W poniedziałek za tydzień, 25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego na Mszach o 11.00 i 18.00. W grocie są wyłożone deklaracje i informatory Duchowej Adopcji.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, za ofiary składane w kopertach oraz przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie te środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele, przede wszystkim na remont elewacji ściany zachodniej Arki. Na marginesie pragniemy nadmienić, że po dłuższym czasie renowacji wróciły do Groty stacje Drogi Krzyżowej autorstwa austriackiego artysty Rudolfa Kolbitscha.

Za tydzień przy naszym kościele kwestować będą przedstawiciele parafii w Łazach na rzecz budowy swego kościoła.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł o prawdziwych mężczyznach i ich świętym patronie – Józefie. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234139
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,025

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu