5 Niedziela Wielkiego Postu

Z Bożą pomocą rozpoczęliśmy nasze parafialne rekolekcje. Serdecznie zachęcamy do udziału. Dziś kazania rekolekcyjne na wszystkich Mszach. W poniedziałek, wtorek i środę Msze z kazaniem rekolekcyjnym będą o 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00 a o 19.30 będzie samo kazanie rekolekcyjne dla osób, które nie mogą przyjść wcześniej (w środę o 19.30 będzie też Msza). O 11.00 będzie spotkanie rekolekcyjne dla dzieci – nie będzie więc Mszy o 11.00. Prosimy, aby zarezerwować sobie czas i wziąć udział w rekolekcjach przygotowując się do dobrego przeżycia Wielkanocy. W środę na zakończenie rekolekcji będziemy zbierać ofiary na dzieła prowadzone przez zgromadzenie księży misjonarzy, którzy głoszą w tym roku rekolekcje. Zachęcamy też do spowiedzi wielkanocnej. Spowiadamy codziennie w kaplicy pojednania od 6.00 do 8.30 i od 16.30 do 18.00.

Zapraszamy na Gorzkie Żale dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza Święta. Dziś i za tydzień na Gorzkich Żalach będziemy zbierać ofiary na kwiaty i dekoracje do Ciemnicy i Bożego Grobu.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych, o 19.00 dla młodzieży.

W sobotę zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy wieczornej w sali Duszpasterstwa Akademickiego tzw. „dziupli”.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy. O 11.00 poświęcenie będzie mieć miejsce na placu fatimskim i potem w procesji wejdziemy do kościoła. Po Mszy o 11.00 konkurs na najpiękniejszą wykonaną własnoręcznie przez dzieci palmę. Zachęcamy więc dzieci do przygotowania palm. Natomiast w „Pamiątkach” można nabyć gotowe palmy. Zachęcamy też do korzystania z 30% rabatu na wszystkie towary dostępne w „Pamiątkach”.

Za tydzień wspólnota rodzin zaprasza na spotkanie o 14.00 w „Dziupli”

W Niedzielę Palmową o 19.15 rozpocznie się nowohucka Droga Krzyżowa od kościoła MB Pocieszenia do Mogiły. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Za tydzień harcerze będą sprzedawać przygotowane przez siebie dekoracje wielkanocne zbierając fundusze na obóz wakacyjny.

Informujemy, że obraz Matki Bożej został zdjęty, aby poddać go renowacji. Po naprawie wróci na swoje miejsce, ufamy że będzie to przed odpustem.

III Liceum Ogólnokształcące na os. Wysokim zaprasza na dzień otwarty w sobotę od godziny 9.00 do 13.00

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dziś dodatek – film DVD o św. Ignacym Loyoli. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234274
Dzisiaj: 70
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,160

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu