4 Niedziela Wielkanocna

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek MB Fatimskiej; we wtorek św. Macieja Apostoła; w czwartek św. Andrzeja Boboli.

Rozpoczynający się dziś tydzień, to szczególny czas modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Będziemy te intencję polecać na nabożeństwach majowych w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 17.00. Szczególnie będziemy się modlić za diakona Piotra Cempla z naszej parafii, który 25 maja przyjmie święcenia kapłańskie, a w niedzielę 26 maja odprawi Mszę prymicyjną w naszej parafii.

Dziś po południu spotkanie Wspólnoty Rodzin. O 14.00 adoracja w kaplicy pojednania i po niej spotkanie w sali Duszpasterstwa Akademickiego Arka. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych rodzin.

W poniedziałek pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy. Od 16.30 będzie okazja do spowiedzi w kaplicy pojednania. O 18.00 Msza Święta, jeśli pogoda pozwoli, przy ołtarzu fatimskim. Po Mszy pokutna procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów w Grocie a następnie czuwanie pokutne do 5.00 rano. W ramach czuwania o północy będzie Msza Święta. W nabożeństwie fatimskim wezmą udział księża pochodzący z naszej parafii, którzy w tym roku obchodzą 25 rocznicę swych święceń kapłańskich. Przed nabożeństwem dzieci z parafialnej scholi będą rozprowadzać świece fatimskie kwestując w ten sposób na wakacyjny wyjazd.

W sobotę Wspólnota Obrońców Życia zaprasza na adorację w Grocie od 10.00 i na Mszę w intencji obrony życia o 11.00.

Niedziela za tydzień będzie trzecią w maju. Ofiara z tacy w całości przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele. szczególnie na remont elewacji ściany zachodniej Arki.

Pragniemy poinformować, że sklepik z pamiątkami, dewocjonaliami i książkami został przeniesiony do nowo otwartej kawiarni Nadzieja.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł o aktualności objawień fatimskich. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

Dziś przy naszym kościele kwestują wolontariusze Braterstwa Chorych, stowarzyszenia organizującego wsparcie i wypoczynek dla chorych przebywających w domach.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234280
Dzisiaj: 76
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,166

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu