22 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Grzegorza Wielkiego.

W poniedziałek o 8.00 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców.

Także od poniedziałku będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej intencje mszalne na pierwsze półrocze przyszłego roku.

We wtorek próba chóru parafialnego „Arka” o 18.00 w sali nr 8. Najlepszy czas żeby dołączyć do chóru. Można podejść, zobaczyć, porozmawiać z dyrygentem. Zapraszamy nowe osoby.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. W piątek dodatkowe Msze Święte o 16.00 i 17.00. W sobotę Msze wotywne od 8.00 i 8.30. Od 9.00 odwiedzimy chorych.

W czwartek o 18.00 pierwsze po wakacjach spotkanie scholi dziecięcej. Zapraszamy dzieci należące już do scholi i te, które chciałyby należeć. Spotkanie odbędzie się w sali nr 7 przy ołtarzu polowym.
Także w czwartek po Mszy wieczornej spotkanie pogłębienia wiedzy religijnej. Serdecznie zapraszamy do sali nr 8.

Wszystkich rodziców zachęcamy do różańca za dzieci i rodziny. Kto chce włączyć się do tej modlitwy niech weźmie ulotkę z informacją ze stolika z gazetami lub z groty. Jest też plakat w gablocie i informacja w „Biuletynie”.

W niedzielę za tydzień odbędzie się pielgrzymka rodzin naszej diecezji do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Autobus z naszej parafii pojedzie o godzinie 7.00. Zapisy na wyjazd w zakrystii.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, nowego numeru „Głosu Arki Pana” w którym ks. Krzysztofa Birosa pisze o wyzwaniach duchowych jakie dziś przed nami stają i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł „Strach się bać” o posłudze egzorcysty w Kościele. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie, która od roku funkcjonuje na os. Kościuszkowskim (naprzeciw domu towarowego Wanda) posiada jeszcze wolne miejsca w klasach: 1, 2, 5 i 7.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234275
Dzisiaj: 71
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,161

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu