16 Niedziela Zwykła

1) Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, także i te przesłane
na konto parafii.

2) Jutro w liturgii wspominamy bł. Czesława, kapłana i zakonnika;
We wtorek św. Wawrzyńca, zakonnika i doktora Kościoła oraz św. Apolinarego, biskupa i męczennika.
W środę św. Marię Magdalenę.
W czwartek św. Brygidę Szwedzką, zakonnicę i patronkę Europy.
W piątek św. Kingę.
W sobotę św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących.

Z tej racji, w sobotę (25 lipca) po Mszach św. o g. 8.00, 11.00 i 18.00 oraz w przyszłą niedzielę (26 lipca) po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów.

Dostojnym Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa w kroczeniu drogami Ich życiowego powołania oraz duchowego wzrostu i wszelkich łask, wypraszanych za wstawiennictwem Świętych Patronów.

3) Gość Niedzielny oraz wakacyjny numer Głosu Arki Pana do nabycia na stoliku pod organami i w «Grocie». Tam też można zaopatrzyć się w poprzednie numery naszego parafialnego pisma.

4) Przedszkole Niedźwiadka Gruchatki, przy ul. Kaczeńcowej 4, czynne przez cały rok, prowadzi zapisy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

5) Wyjeżdżającym na wakacje życzmy Bożej opieki, dobrej pogody i wypoczynku. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej Eucharystii i dzieleniu się miłością. Jak zapewnia nas dzisiaj św. Paweł «Duch Święty przychodzi z pomocą naszej słabości» (Rz 8,26).

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234821
Dzisiaj: 255
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,707

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu