32 Niedziela Zwykła

Nowe ograniczenia, które zostały nałożone przez władze państwowe pozwalają, aby w naszym kościele mogło być 130 osób, w kaplicy pojednania natomiast 25.

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek Rocznica poświęcenia Bazyliki na Lateranie, we wtorek św. Leona, w środę św. Marcina z Tours, w czwartek św. Jozafata Kuncewicza, w piątek Pierwszych Męczenników Polskich.

Niedzielną Mszę o 9.30 można oglądać na naszym profilu facebook.com/ArkaPana.

Dziś o 20.00 ostatnie spotkanie modlitewne w ramach inicjatywy Różaniec do Granic Nieba. Serdecznie zapraszamy.

W piątek nocne czuwanie fatimskie. Rozpocznie się ono o 20.00 w kaplicy pojednania. O północy Msza Święta. Zakończenie o 5.00 w sobotę.

W dni powszednie o 17.15 odmawiamy różaniec z modlitewnymi wypominkami zmarłych. Wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

Przez cały listopad, nawiedzając cmentarz, każdego dnia można zyskać odpust za zmarłych pod zwykłymi warunkami.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje – remont okien pod dachem naszego kościoła.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. materiały tłumaczące, iż Kościół nigdy nie może przestać bronić każdego niewinnego życia. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

W minionym tygodniu zmarł a wczoraj został pochowany śp. Stanisław Mosur - ojciec ks. Bogdana Mosura, wikariusza naszej parafii. Zmarł także ks. Ryszard Gaweł, który w latach 90tych był wikariuszem w naszej parafii. Polecamy ich modlitwie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234281
Dzisiaj: 77
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,167

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu