5 Niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Dziś kazania rekolekcyjne na wszystkich Mszach Świętych. W poniedziałek, wtorek i środę Msze z kazaniami dla dorosłych o 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. O 16.30 będzie spotkanie rekolekcyjne dla dzieci. O 19.30 natomiast nauka tych osób, które pracują do późna i nie mogą przyjść na Mszę. W środę na zakończenie rekolekcji także o 16.30 i 19.30 będzie Msza Święta. Serdecznie wszystkich zapraszamy i zachęcamy do udziału w rekolekcjach.

Dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Na gorzkich Żalach będziemy zbierać ofiarę na dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza w poniedziałek, wtorek i środę na modlitwę w tygodniu obrony życia po Mszy o 11.00.

W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte będą jak w dni powszednie. Na Mszach o 11.00 i 18.00 będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Serdecznie zachęcamy – deklaracje duchowej adopcji są do dyspozycji w grocie Matki Bożej.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych o 19.00 dla młodzieży.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. O 11.00 będzie ono uroczyste pod ołtarzem fatimskim i potem procesja do kościoła.

Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi świętej. Prosimy, aby nie odkładać jej na ostatnie dni przed świętami.

Dziś i w niedzielę za tydzień można będzie przy naszym kościele nabywać baranki wielkanocne i paschaliki „Caritas”. Złożone ofiary są przeznaczone na wsparcie ubogich przez „Caritas” naszej diecezji.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i te składane w kopertach oraz przesyłane na konto parafii. Zebrane środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, który pisze o symbolicznym znaczeniu zasłaniania Krzyży przed Wielkanocą. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234862
Dzisiaj: 296
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,748

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu