6 Niedziela Wielkanocna

W liturgii w tym tygodniu: w czwartek MB Fatimskiej, w piątek św. Macieja Apostoła, w sobotę 44 rocznica poświęcenia naszego kościoła. Niedziela za tydzień to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Przez ten tydzień towarzyszyć nam będą obraz Matki Bożej Solidarności, relikwie bł. Jerzego Popiełuszki i miniatura Krzyża Nowohuckiego. Niech ich obecność będzie dla nas pobudką do refleksji nad dziedzictwem Solidarności.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 17.00. W poniedziałek, wtorek i środę na nabożeństwach majowych będziemy się modlić o urodzaje i za kraje głodujące.

W czwartek będziemy przeżywać pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Serdecznie nań zapraszamy. Od 16.30 do 18.00 spowiedź. O 18.00 Msza Święta a po niej procesja fatimska.

Od maja wraca czuwanie fatimskie. Nie będzie ono jednak nocą, ale rozpocznie się po Mszy o 11.00 i będzie trwało do nabożeństwa fatimskiego, a po nabożeństwie jeszcze do 21.00 i zakończy się Apelem Jasnogórskim.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację i spotkanie w piątek o 16.00.

Natomiast w sobotę o 10.00 adoracja Wspólnoty Duchowej Adopcji a o 11.00 Msza Święta w intencji obrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.

Niedziela za tydzień jest trzecią w maju. Ofiara z tacy będzie w całości przeznaczona na inwestycje w naszej parafii – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w który m.in. artykuł „Dlaczego Maryja się objawia?” o prywatnych objawieniach maryjnych. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

W zakrystii można nabyć film z uroczystości bierzmowania.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234827
Dzisiaj: 261
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,713

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu