16 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w czwartek św. Marii Magdaleny; w piątek św. Brygidy, patronki Europy; w sobotę św. Kingi; w niedzielę za tydzień św. Jakuba, apostoła i św. Krzysztofa.

W lipcu każdego dnia odmawiamy Litanię do Krwi Chrystusa po Mszy o 11.00.

W niedzielę swoje imieniny obchodzić będzie ks. Krzysztof Biros. Polecamy go modlitwie wszystkich parafian.

Także za tydzień po każdej Mszy Świętej poświęcenie samochodów i innych pojazdów, z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców.

Msza Święta o 17.30 w nadchodzącą niedzielę będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę a także za ofiary składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Gromadzone środki będą przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

„Zgormadzeni na świętej wieczerzy” pod takim hasłem odbędzie się w dniach od 6 do 11 sierpnia 41. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapraszamy do IV Wspólnoty Nowohuckiej, do której można będzie się zapisać w naszej parafii w dniach od 1 do 5 sierpnia, w godzinach od 17.00 do 20.00. Ze względu na obowiązek podpisania stosownych oświadczeń wymaganych prawem konieczna jest osobista obecność każdego pielgrzyma przy zapisie. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej i na Facebooku Pielgrzymki Krakowskiej.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Wszystkim parafianom i gościom naszej parafii życzymy udanego tygodnia.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234839
Dzisiaj: 273
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,725

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu