5 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w czwartek św. Scholastyki, w piątek MB z Lourdes.

Od jutra będziemy przyjmować intencje mszalne na drugie półrocze bieżącego roku. W dniu jutrzejszym będziemy przyjmować intencje w kaplicy pojednania od godziny 13.00. W następnych dniach w kancelarii parafialnej w godzinach dyżurów.

W piątek będziemy obchodzić XXX Światowy Dzień Chorego. Na Mszy o godzinie 11.00 będziemy udzielać sakramentu namaszczenia chorych wszystkim, którzy pragną go przyjąć. Msza Święta będzie wówczas sprawowana przy głównym ołtarzu nie w grocie.

W niedzielę za tydzień będzie czuwanie fatimskie. Rozpocznie się ono o 14.00 i będzie mieć miejsce w kaplicy pojednania.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: „Terenowy Oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Nowej Hucie przy Szpitalu im. Żeromskiego jest otwarty. Zaprasza do oddawania krwi od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-13.00. Więcej informacji o honorowym krwiodawstwie na stronie internetowej i na facebooku"

Zachęcamy do lektury lutowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”, który podejmuje trudny temat rodziców chrzestnych.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234861
Dzisiaj: 295
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,747

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu