5 Niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne. Dziś kazania rekolekcyjne na wszystkich Mszach oraz na Gorzkich Żalach. W poniedziałek, wtorek i środę Msze z kazaniami rekolekcyjnymi o 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00. O 19.30 spotkanie rekolekcyjne bez Mszy dla młodych i osób pracujących do późna. Dzieci zapraszamy na spotkanie o 16.30.

Gorzkie Żale dziś o 16.00. Bezpośrednio po nich Msza. Potem jak zawsze w niedziele Msze o 17.30 i 19.00. Dziś i za tydzień na Gorzkich Żalach będziemy zbierać ofiary na dekorację Ciemnicy i Grobu Bożego.

Przed kościołem można nabyć baranki wielkanocne i paschaliki „Caritas”.

Ks. Jarosław zaprasza młodzież od 7 klasy do udziału w wydarzeniu „Róża dla Jezusa Miłosiernego” na rynku krakowskim w sobotę 23 kwietnia. Spotkanie organizacyjne w najbliższy czwartek o 18.30 w sali oazowej. Filmy z poprzednich edycji wydarzenia można zobaczyć na platformie YouTube.

W najbliższy piątek zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania z klas ósmych na spotkanie po Mszy wieczornej, czyli ok. godziny 18.30. Bierzmowanie w naszej parafii w tym roku będzie 25 kwietnia.

W sobotę o 11.00 Msza z obrzędem błogosławieństwa lektorów z naszego dekanatu. Zapraszamy do udziału Służbę Liturgiczną i wszystkich chętnych.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. O 11.00 uroczyste poświęcenie palm na zewnątrz kościoła; pod ołtarzem fatimskim. Potem procesja z palmami do ołtarza. Zachęcamy dzieci do własnoręcznego przygotowania palm. Najpiękniejsze z nich nagrodzimy w konkursie po Mszy o 11.00.

W Niedzielę Palmową Nowohucka Droga Krzyżowa od kościoła MB Pocieszenia przy ul. Bulwarowej do bazyliki w Mogile. Rozpocznie się ona o 19.00.

Państwowa Szkoła Aspirantów Pożarnictwa na os. Zgody 18 prowadzi zbiórkę darów dla Ukrainy. Prosi o środki higieny, nową bieliznę, żywność długoterminową i wodę.

Zachęcamy do lektury nowego kwietniowego numeru „Głosu Arki Pana”; w którym między innymi materiał o dzwonach Arki, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w Grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234832
Dzisiaj: 266
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,718

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu