14 Niedziela Zwykła

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej będziemy adorować Najświętszy Sakrament.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek rocznica poświęcenia katedry na Wawelu; w środę św. Marii Teresy Ledóchowskiej; w piątek św. Jana z Dukli.

Przez cały lipiec po Mszy Świętej o 11.00 modlimy się Litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa.

W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Msza o 18.00 będzie ofiarowana w intencji o jedność Kościoła i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Przypominamy, że nie rozróżniamy już miejsc rozdawania komunii świętej na rękę i do ust. Prosimy wszystkich o podchodzenie do ołtarza. Osoby, które chcą przyjąć komunię świętą na rękę prosimy o przyjęcie postawy stojącej i wyciągnięcie odpowiednio ułożonych rąk przed siebie.

Zapraszamy na 42. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy do końca lipca będą w naszej kancelarii parafialnej od wtorku do piątku 10.00-11.00 i 16.00-18.00. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

Zachęcamy do lektury nowego, wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. kolejna część materiału o rocznicy naszej parafii i rocznicy koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej. Polecamy też „Gościa Niedzielnego” i „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii oraz nowy numer dwumiesięcznika „Miłujcie się!”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i wakacyjnym gościom naszej parafii życzymy udanego wypoczynku, a pozostającym w domach i pracy sił i cierpliwości.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234280
Dzisiaj: 76
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,166

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu