33 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek bł. Salomei; we wtorek św. Rafała Kalinowskiego; w środę Ofiarowanie NMP; w czwartek św. Cecylii; w sobotę św. Męczenników z Wietnamu.

W kancelarii przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych.

Niedziela za tydzień to uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o 9.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Odmówimy Litanię do Serca Jezusowego i Akt poświęcenia. Z tymi modlitwami jest związany odpust zupełny.

Również za tydzień Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę o 17.30 w intencji Kościoła, Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i zmarłych członków Koła Przyjaciół. Po Mszy Świętej spotkanie sali nr 4.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, także za te składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Rozpoczęły się prace przy remoncie elewacji ściany zachodniej naszego kościoła. Elewacja ta uległa spękaniu i rozwarstwieniu. Koniecznym jest wzmocnienie jej i uzupełnienie ubytków. Składane obecnie ofiary będą przeznaczone na pokrycie kosztów tych prac, a są one znaczne – kosztorys opiewa na ponad 400 tysięcy złotych. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa organizuje pielgrzymkę na czuwanie nocne Wspólnot Krwi Chrystusa w noc z 8 na 9 grudnia. Informacje szczegółowe w gablocie.

Inicjatywa o nazwie Posługa Kobiet Katolickich „Magnificat” zaprasza na spotkanie modlitewne w niedzielę za tydzień. Szczegóły na plakacie i ulotkach w Grocie.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dziś między innymi artykuł „Powyborczy krajobraz” będący komentarzem do wyborów samorządowych oraz dodatek przygotowany przez Instytut Pamięci Narodowej na stulecie niepodległości. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234142
Dzisiaj: 103
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,028

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu