1 Niedziela Adwentu

Na początku proszę o zabranie głosu wolontariuszki kwestującej na rzecz kuchni dla ubogich p. Sawickiej.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Franciszka Ksawerego; we wtorek św. Barbary; w czwartek św. Mikołaja; w piątek św. Ambrożego; w sobotę uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej.
Serdecznie zapraszamy na roraty. Będziemy je celebrować w dni powszednie o 6.00 i 18.00. Na 18.00 serdecznie zapraszamy dzieci. Zachęcamy, aby dzieci przychodziły na roraty z lampionami i przynosiły podpisane serduszka na losowanie figury Matki Bożej.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Dodatkowe Msze Święte po południu o 16.00 i 17.00. Na Mszę o godzinie 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas siódmych. Po Mszy będzie dla nich katecheza w kościele.

W sobotę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte w tym dniu o 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 16.00, 17.30 i 19.00. Na Mszach o 8.00 i 11.00 przyjęcie do Wspólnoty Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje Duchowej ad-opcji można znaleźć już dziś w Grocie Matki Bożej i na stoliku z gazetami.

W „Pamiątkach”, zakrystii i kancelarii można nabyć poświęcone opłatki wigilijne. Składane przy tej okazji ofiary będą w całości przeznaczone na remont elewacji zachodniej ściany naszego kościoła.

Zachęcamy do udziału w III Parafialnym Konkursie na Najpiękniejszą Bożonarodzeniową Szokę. Regulamin w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.

W niedzielę za tydzień dzieci z parafialnej scholi będą kwestować na wyjazd w czasie ferii zimowych rozprowadzając przygotowane przez siebie paczki siana na stół wigilijny.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. wspomnienie o zmarłych ostatnio ks. Januszu Bielańskim i ks. Janie Dyduchu oraz „Gościa Niedzielnego”, który zachęca do przeżywania adwentu z w mocy Ducha Świętego oraz pisze o realiach pracy policjantów. Ga-zety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234138
Dzisiaj: 99
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,024

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu