6 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek śś. Cyryla i Metodego.

W poniedziałek 13 dzień lutego. Zapraszamy na czuwanie fatimskie w grocie od Mszy o 11.00 do Mszy wieczornej o 18.00.

Także od poniedziałku zaczynamy przyjmować intencje mszalne na drugą połowę bieżącego roku. W poniedziałek intencje będziemy przyjmować w kaplicy pojednania od 13.00. W kolejne dni w kancelarii parafialnej w normalnych godzinach jej pracy.

Spotkanie Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa we wtorek o 16.30 w sali nr 9.

W czwartek miting otwarty grupy AA „Bez nazwy” o 18.30 w sali naprzeciwko kawiarni Nadzieja. Serdecznie zachęcamy do udziału osoby borykające się z problemem alkoholizmu u siebie lub w swojej rodzinie.

Od czwartku także na nowo odbywać się będą spotkania pogłębienia wiedzy religijnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pismem Świętym, Katechizmem Kościoła Katolickiego i historią Kościoła. Spotkania odbywają się w każdy czwartek po Mszy wieczornej w sali nr 8. Wyjątek stanowią czwarte czwartki miesiąca, kiedy spotkania odbywają się w kościele.

W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych. Zapraszamy na Mszę Świętą o 18.00 i na katechezę po niej w kościele.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację i Mszę Świętą w intencji obrony życia w sobotę o 10.00.

Niedziela za tydzień będzie trzecią w lutym. Ofiara z tacy przeznaczona będzie w całości na inwestycje w naszej parafii. Do skarbon będziemy zbierać natomiast fundusze na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

Zapraszamy do parafialnego kina. W sobotę 18 lutego o 16.00 „Fatima”. W niedzielę 19 lutego „The Chosen” część druga. Darmowe wejściówki w zakrystii.

Zachęcamy do lektury: „Gościa Niedzielnego”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz lutowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym wprowadzenie do wielkiego postu. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234864
Dzisiaj: 298
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,750

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu