17 Niedziela Zwykła

Na początek oddaję głos wolontariuszom, którzy kwestują dziś przy naszym kościele.

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Ignacego Loyoli; we wtorek św. Alfonsa Marii Liguoriego; w piątek św. Jana Vianneya; w sobotę Matki Bożej Śnieżnej; w niedzielę za tydzień Przemienienie Pańskie.

Chór Arka zaprasza na pierwszą po wakacyjnej przerwie próbę w najbliższy wtorek o 0 18.30 w sali nr 8. Chór zaprasza swych członków ale także każdego kto potrafi i chciałby śpiewać.

W środę każdy wierny, który nawiedzi kościół parafialny i tam pobożnie odmówi Ojcze nasz i Wierzę, może uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” będący tradycją pochodzącą od św. Franciszka z Asyżu.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. W piątek nie będzie dodatkowych Mszy po południu. Będzie tylko Msza o 18.00. W piątek nie będzie też czynna kancelaria parafialna. W sobotę o 8.00 Msza wotywna a po niej różaniec fatimski.

W niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy o 8.00.

Zachęcamy do udziału w 43 Krakowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Tradycyjnie odbędzie się ona w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy od poniedziałku do soboty przyjmują wolontariusze w sali nr 8 w godzinach od 17.00 do 20.00.

W środę 7 rocznica śmierci ks. kard. Franciszka Macharskiego, a w piątek 14 rocznica śmierci ks. Janusza Chrapkiewicza polecamy ich modlitwie.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, który pisze o pielgrzymowaniu i Światowych Dniach Młodzieży oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Na kolejny wakacyjny tydzień życzymy korzystającym z urlopów błogosławionego odpoczynku, a pozostającym w domu sił do codziennych obowiązków.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234824
Dzisiaj: 258
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,710

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu