6 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w piątek Święto Katedry św. Piotra; w sobotę św. Polikarpa.

W niedzielę za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Na antresoli naszego kościoła znajdują się szopki, które brały udział w naszym parafialnym konkursie. Bardzo prosimy autorów tych szopek, aby odebrali je dziś lub w kolejne niedziele lutego.

Dni Otwarte: w Szkole Podstawowej nr 86 na os. Jagiellońskim we wtorek od 17.00 do 18.30; w Szkole Podstawowej ss. salezjanek na os. Kościuszkowskim 7 w sobotę o 9.00; w szkole Podstawowej nr 101 na os. Jagiellońskim w sobotę o 10.00; w Szkole Podstawowej nr 100 na os. Albetryńskim 36 także w sobotę o 10.00. Szczegóły na plakatach przed kościołem.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz za każdą ofiarę w kopertach czy przesłaną bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie te środki przeznaczamy na inwestycje w naszym kościele, szczególnie remont elewacji ściany zachodniej.

Parafia MB Różańcowej w Krakowie na Piaskach organizuje w sierpniu pielgrzymkę szlakiem sanktuariów alpejskich i serdecznie zaprasza do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł o duchowym spustoszeniu jaki czyni w naszym życiu brak modlitwy. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234861
Dzisiaj: 295
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,747

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu