2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, w środę św. Józefa robotnika, w czwartek św. Atanazego, w piątek MB Królowej Polski, w sobotę św. Floriana.
Dziś Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30 w intencjach Radia Maryja.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. Piątek przypada w uroczystość MB Królowej Polski. Jesteśmy po spowiedzi wielkanocnej. Dlatego okazja do spowiedzi będzie tak jak zawsze w uroczystości kwadrans przed każdą Mszą Świętą. W sobotę Msze wotywne o 8.00 i 8.30. Chorych odwiedzimy z komunią świętą od 10.00.

Siostry Służebniczki zapraszają na wspólne pielgrzymowanie w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych z Tarnowa do Tuchowa w środę, 1 maja. Wyjazd z parkingu przy kościele o 6.30. Zapisy w zakrystii.

W środę także rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Serdecznie zapraszamy w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 17.00.

W piątek nasz odpust parafialny. Msze Święte jak w niedzielę z jednym wyjątkiem – nie będzie Mszy o 12.30. O 11.00 będzie suma odpustowa, której przewodniczył będzie i kazanie wygłosi o. Wincenty Zakrzewski – proboszcz parafii w Mogile. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Serdecznie prosimy na procesję dzieci do sypania, panów do baldachimu. Na sumę zapraszamy wszystkich parafian.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na Mszę Świętą w 15 rocznicę istnienia i modlitwy w sobotę o 15.30 w kaplicy pojednania.

W przyszłą niedzielę uroczystość pierwszej komunii świętej dzieci z naszej parafii na Mszy Świętej o 11.00. Serdecznie prosimy, aby w przyszłą niedzielę Mszę o 11.00 zostawić rodzinom dzieci komunijnych.

Pozostałych parafian zapraszamy na inne Msze Święte. Pierwsza spowiedź dla dzieci będzie w sobotę o 9.00.

Także w niedzielę za tydzień o na Mszy o 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, „Głosu Arki Pana” oraz wielkanocnego numeru „Gościa Niedzielnego”. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

Jak wspominaliśmy przed tygodniem dziś otwarcie kawiarni i restauracji „Nadzieja” przy naszym kościele. Proszę teraz o zabranie głosu prowadzących to miejsce spotkań i ewangelizacji.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234284
Dzisiaj: 80
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,170

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu