5 Niedziela Wielkanocna

W liturgii w tym tygodniu: w środę św. Rity; w piątek NMP Wspomożenia Wiernych.

W najbliższą sobotę o godzinie 9.00 w katedrze na Wawelu pochodzący z naszej parafii diakon Piotr Cempel przyjmie święcenia kapłańskie, a w niedzielę za tydzień odprawi Mszę prymicyjną w naszej parafii o 12.30. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach. Księdza Diakona polecamy szczególnej modlitwie wszystkich parafian.

Pragniemy poinformować, że w niedzielę 2 czerwca, planujemy zorganizować parafialny piknik rodzinny. Będzie on miał miejsce po Mszy Świętej o 11.00 a odbywać się będzie na boisku szkoły sióstr salezjanek. Planowanych jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Już teraz zachęcamy, aby zarezerwować sobie czas i wziąć udział w tym wydarzeniu.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz inwestycji w naszym kościele. Dzisiejsza ofiara z tacy, ofiary składane w kopertach i przesyłane na konto parafii w całości przeznaczona będą na remont elewacji ściany zachodniej Arki.

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1, który sąsiaduje z naszym kościołem ogłasza rekrutację do pierwszych klas technikum i szkoły branżowej oraz na bezpłatne kursy kwalifikacyjne. Bliższe informacje w sekretariacie szkoły. Natomiast Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie na os. Kościuszkowskim 2a zaprasza na dni otwarte w sobotę, 25.05, od 12.00 do 15.00 oraz w środę, 05.06, do 18.00 do 20.00

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł kawiarni, która powstała przy naszej parafii. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234273
Dzisiaj: 69
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,159

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu