Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Karola i towarzyszy męczenników z Ugandy; w sobotę św. Jadwigi.

Dziś odbędzie się parafialny piknik rodzinny. Będzie on miał miejsce po Mszy Świętej o 11.00 a odbywać się będzie na boisku szkoły sióstr salezjanek. Planowanych jest wiele atrakcji dla dzieci, między innymi: prezentacje różnych grup i organizacji, występy i koncerty, przedstawienie specjalnie przygotowane na tę okazję oraz upominek dla każdego dziecka. Będą też atrakcje dla dorosłych w tym atrakcje kulinarne. Piknik potrwa do 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Jezusowego, które celebrujemy w dni powszednie po Mszy wieczornej a w niedziele o 17.00.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Dodatkowe Msze o 16.00 i 17.00. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII w piątek. Zapraszamy na Mszę o 18.00 i po niej na katechezę w kościele.

W sobotę wieczorem w parafii MB Pocieszenia przy ul. Bulwarowej czuwanie przed zesłaniem Ducha Świętego. Szczegóły plany na plakacie przed kościołem. Serdecznie zachęcamy do udziału.
Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Szkoła Policealna Służb Medycznych im. bł. Hanny Chrzanowskiej na os. Teatralnym 4a zaprasza na dzień otwarty w najbliższy piątek od 11.00 do 16.00. W jego ramach będzie można skorzystać z bezpłatnych badań medycznych.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. specjalny dodatek na 40tą rocznicę pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234143
Dzisiaj: 104
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,029

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu