12 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę Uroczystość św. Piotra i Pawła

Dziś Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30.

Składamy serdecznie podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i przebieg uroczystość Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach oktawy: dziś o 17.00 a w dni powszednie do czwartku o 17.30 – nieszpory eucharystyczne i procesja. Zapraszamy serdecznie dzieci do sypania kwiatów i asysty do feretronów i sztandarów oraz panów baldachimu. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.

W najbliższy piątek Odpust w parafii Najświętszego Serca Jezusowego na oś. Teatralnym. Uroczysta Msza Święta o 18.00. Zachęcamy do udziału. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W kancelarii parafialnej rozpoczynamy zapisy na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do udziału w niej i pielgrzymowania w naszej parafialnej grupie numer 28.
Czcicieli Niepokalanej zachęcamy do śpiewu Godzinek w naszym kościele w dni powszednie po Mszy Świętej o 8.00.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego”, oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuły na temat ojcostwa z racji dnia ojca, który wypada dziś. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego odpoczynku a pozostającym dobrego czasu.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234830
Dzisiaj: 264
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,716

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu