16 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Marii Magdaleny; we wtorek św. Brygidy; w środę św. Kingi; w czwartek św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa; w piątek śś. Joachima i Anny.

Dziś po każdej Mszy Świętej i w czwartek z racji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszach o 8.00, 11.00 i 18.00 pobłogosławimy samochody i inne pojazdy na parkingach parafialnych.

Także dziś Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny oraz Radia Maryja i jego dobrodziejów.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do udziału w niej i pielgrzymowania w naszej parafialnej grupie numer 28.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę a także ofiary składane w kopertach i przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie one będą w całości przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – na remont elewacji ściany zachodniej.

Za tydzień wystąpi u nas duet muzyki religijnej „Sanctus” z Moskwy. Za-śpiewają oni na wszystkich Mszach i będą kwestować na leczenie chorego dziecka.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m. in. szereg artykułów o tym jak lepiej się modlić. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

Wszystkim parafianom i gościom naszego kościoła życzymy udanej nie-dzieli i tygodnia wakacji czy też codziennych obowiązków.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234829
Dzisiaj: 263
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,715

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu