17 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Marty; w środę św. Ignacego Loyoli; w czwartek św. Alfonsa Liguoriego. 

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na Godzinę Świętą o 17.00. W Piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. W piątek nie będzie dodatkowych Mszy Świętych. W sobotę Msze wotywne o 8.00 i 8.30 a po nich Różaniec w duchu nabożeństwa fatimskiego. 

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Na Mszy o 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. 

Serdecznie zachęcamy do udziału w Krakowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Szczególnie zapraszamy do grupy 28, którą poprowadzi ks. Janusz Rabiniak. Na pielgrzymkę można się zapisać od jutra do przyszłego poniedziałku od 16.00 do 20.00 w sali nr 2. Młodzież naszej parafii, która wybiera się na pielgrzymkę kwestuje przy drzwiach na jej organizację. Można też nabyć śpiewnik pielgrzymkowy, który jest cegiełką dla duchowych pielgrzymów. 

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m. in. artykuł „Powstańcze siostry” o bohaterskim zaangażowaniu sióstr zakonnych w powstanie warszawskie. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami. 

Dziś gości u nas duet muzyki religijnej „Sanctus” z Moskwy. Po Mszy Świętej zaśpiewają oni minikoncert i będą kwestować na leczenie chorego dziecka.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje jak i pozostającym w mieście życzymy dobrej niedzieli i tygodnia. 

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234828
Dzisiaj: 262
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,714

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu