24 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Korneliusza i Cypriana; w środę św. Stanisława Kostki; w piątek św. Męczenników z Korei; w sobotę św. Mateusza

Wczoraj rozpoczął się wielki odpust w Mogile. Serdecznie zachęcamy do udziału. Plan nabożeństw znajduje się w gablocie parafialnej.

W piątek spotkanie grupy młodzieżowej po Mszy wieczornej w sali Duszpasterstwa Akademickiego (dziupli). Zachęcamy młodzież do zaangażowania się w działalność grupy.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

W niedzielę za tydzień Rodzina Radia Maryja zaprasza na spotkanie formacyjne o 16.00 w sali nr 4; Mszę Świętą o 17.30 oraz na spotkanie z panią poseł Barbarą Bubulą w sali nr 8 o 18.30.

Wszystkich rodziców zachęcamy do różańca za dzieci i rodziny. Kto chce włączyć się do tej modlitwy niech weźmie ulotkę z informacją ze stolika z gazetami lub z groty. Jest też plakat w gablocie i informacja w „Biuletynie”.

Mężczyzn chcących podjąć posługę nadzwyczajnego szafarza komunii świętej zachęcamy, aby zgłosili się do księdza proboszcza.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz te przesyłane bezpośrednio na konto parafii i składane w kopertach. Zebrane w ten sposób środki będą w całości przeznaczone na pokrycie kosztów remontu elewacji ściany zachodniej naszego kościoła.

Chór chłopięcy Pueri Cantores Sancti Joseph ogłasza nabór i zaprasza na przesłuchania chłopców z klas 28 szkoły podstawowej. Przesłuchania trwają przez cały wrzesień we wtorki i piątki od 19.15 do 20.45, a w soboty od 9.00 do 11.00 w parafii św. Józefa na os. Kalinowym 5.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, nowego numeru „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł „Gdy dziecko idzie złą drogą…” z radami dla rodziców, których dzieci dokonują złych wyborów życiowych. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234825
Dzisiaj: 259
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,711

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu