25 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. O. Pio; w piątek św. Wincentego a Paulo; w sobotę św. Wacława.

W dziś Rodzina Radia Maryja zaprasza na spotkanie o 16.00 w sali nr 4; Mszę o 17.30 oraz na spotkanie z poseł Barbarą Bubulą w sali nr 8 o 18.30.

Dziś o 18.00 w Alei Róż odbędzie się koncert z cyklu „Nowa Huta. Dlaczego Nie?!” pt. „Nowa Huta – miasto Boga. Koncert dziękczynny za 70 lat”. Towarzyszyć mu będzie kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza. Wstęp wolny!

We wtorek o 16.45 Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza wszystkich na Drogę Krzyżową w intencji uleczenia z ran.

Młodzież klas VII i VIII zapraszamy na katechezy przed bierzmowaniem. Rozpoczniemy je w pierwszy piątek – 4 października. Na Mszę o 18.00 i spotkanie informacyjne zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII i ich rodziców.

W najbliższą sobotę odbędzie się pielgrzymka Wspólnoty Żywego Różańca do Łagiewnik. Rozpoczęcie o 10.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę przy naszym kościele odbędzie się kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza w ramach projektu „Pola nadziei”. Serdecznie polecamy ten szlachetny cel wielkoduszności wszystkich parafian.

Wszystkich rodziców zachęcamy do różańca za dzieci i rodziny. Kto chce włączyć się do tej modlitwy niech weźmie ulotkę z informacją ze stolika z gazetami lub z groty.

Mężczyzn chcących podjąć posługę nadzwyczajnego szafarza komunii świętej zachęcamy, aby zgłosili się do księdza proboszcza.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł „Rozmywanie prawdy” jak Rosja próbuje zakłamywać historię agresji na Polskę w 1939 r. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234815
Dzisiaj: 249
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,701

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu