27 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek MB Różańcowej; w środę św. Wincentego Kadłubka.

Dziś po południu o 17.00 odprawimy procesję różańcową wokół kościoła.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych a szczególne zapraszamy dzieci i młodzież. Różaniec w naszym kościele w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 17.00.
W niedzielę za tydzień ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Z tego względu po południu program nabożeństw będzie następujący. O 16.00 Msza Święta niedzielna. Od 16.30 spowiedź, o 18.00 Msza fatimska po niej procesja różańcowa. O 20.00 rozpocznie się całonocne czuwanie. W ramach czuwania o północy Msza Święta. Serdecznie zapraszamy.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych.

Osoby pragnące pogłębić swoją wiarę i poszerzyć wiedzę religijną zapraszamy na rozpoczynające się 19 października Studium Apostolstwa Świeckich. Zajęcia rozpoczynają się o 9.00 w kaplicy przy kościele MB Nieustającej Pomocy na os. Bohaterów Września. Szczegóły na afiszu.

Księża Pallotyni zapraszają na forum ewangelizacyjne „Odpowiedzialni. Nowa Huta +”. Będzie ono w sobotę w hali Wandy przy ul. Odmogile 1b. Szczegóły na ulotkach i plakacie.

Fundacja „Podaruj Życie” zaprasza na konferencję pt. „Wsparcie pielęgnacyjno-psychologiczne pacjentów onkologicznych i kardiologicznych”, która odbędzie się we wtorek w szpitalu Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym refleksje związane z różańcem, rolą Anioła Stróża w naszym życiu, a także ogłoszeniem przez papieża Franciszka października nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234145
Dzisiaj: 106
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,031

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu