28 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Teresy z Avila; w środę św. Jadwigi Śląskiej; w czwartek św. Ignacego z Antiochii; w piątek św. Łukasza Ewangelisty; w sobotę bł. Jerzego Popiełuszki.

Dziś Dzień Papieski. Przy naszym kościele odbywa się kwesta na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone do puszek na rzecz ubogiej młodzieży uczącej się i studiującej.

Dziś ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Z tego względu po południu program nabożeństw będzie następujący. O 16.00 Msza Święta niedzielna. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 Msza fatimska po niej procesja różańcowa. O 20.00 rozpocznie się całonocne czuwanie. W ramach czuwania o północy Msza Święta. Serdecznie zapraszamy.

Kiermasz strojów komunijnych odbędzie się w środę o 18.00 (po nabożeństwie różańcowym) w sali nr 7. Zapraszamy tych, którzy stój komunijny chcą sprzedać oraz rodziców dzieci z klas III, którzy chcą kupić strój używany.

W najbliższą sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych jednorazowe i całoroczne na przyszły rok.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych a szczególne zapraszamy dzieci i młodzież. Różaniec w naszym kościele w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 17.00.

Zapraszamy do Wspólnoty Żywego Różańca. Kto chciałby należeć do róży różańcowej prosimy, aby zgłosił swą wolę u siostry w kancelarii parafialnej.

Za tydzień trzecia niedziela października. Ofiary z tacy będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – remont ściany zachodniej naszego kościoła.

Także za tydzień będziemy gościć misjonarzy oblatów, którzy będą rozprowadzać kalendarze misyjne.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuł wyjaśniający jakie podatki płaci Kościół i księża. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234827
Dzisiaj: 261
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,713

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu