29 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Jana Pawła II.

Wspólnota Rodzin naszej parafii zaprasza dziś o 14.30 na adorację w kaplicy pojednania i po niej na spotkanie w sali duszpasterstwa akademickiego.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza w poniedziałek na Mszę Świętą o 18.00 z racji wspomnienia św. Kaspra del Bufalo.

We wtorek o 18.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na Mszę Świętą w intencji całej parafii przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

W piątek o 19.00 w kawiarni Nadzieja odbędzie się spotkanie z biblistką Marią Miduch. Tematem będzie nadzieja w Biblii. Zachęcamy do udziału

Serdecznie zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych a szczególne zapraszamy dzieci i młodzież. Różaniec w naszym kościele w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 17.00. Na zakończenie nabożeństw różańcowych w czwartek 31.10 zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w po nabożeństwie różańcowym. Chcemy, aby każde dziecko przebrało się za świętego lub świętą. Wszystkie stroje zostaną specjalnie nagrodzone w specjalnym konkursie.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i jednorazowe. Także dziś i w przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przed południem siostra przyjmuje wypominki w kancelarii parafialnej.
Za tydzień Msza o 17.30 będzie w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Także za tydzień będziemy gościć w naszym kościele ks. Michała Kowalskiego, proboszcza parafii w Woli Zachariaszowskiej, który będzie zbierał ofiary na budowę kościoła parafialnego.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz te składane w kopertach i przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na remont ściany zachodniej naszego kościoła.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m. in. artykuł „Przeszkadzał złu” w 35 rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234825
Dzisiaj: 259
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,711

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu