30 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Szymona i Judy Tadeusza, w piątek uroczystość Wszystkich Świętych, w sobotę Dzień Zaduszny.

Dziś Msza o 17.30 będzie w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w ostatnich nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o 17.30 a dziś o 17.00. Na zakończenie nabożeństw różańcowych w czwartek 31.10 zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w po nabożeństwie różańcowym. Chcemy, aby każde dziecko przebrało się za świętego lub świętą. Wszystkie stroje zostaną nagrodzone w specjalnym konkursie.

Pierwszy piątek listopada wypada we Wszystkich Świętych, dlatego do spowiedzi zapraszamy w czwartek od 6.00 do 8.30 i 16.30 do 18.00. W pierwszą sobotę jest Dzień Zaduszny. Nie będzie więc Mszy wotywnych, a chorych odwiedzimy w sobotę 8 listopada.

We Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszej parafii według porządku niedzielnego. Na cmentarzu w Grębałowie Msza za zmarłych z naszej parafii będzie o 11.00 i 14.00. Po Mszy o 14.00 procesja.

W Dzień Zaduszny. Msze Święte będą celebrowane o: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30, 16.00 i 18.00. Msze o 8.00 i 18.00 będą ofiarowane w intencjach zbiorowych, które zostaną wygłoszone przed Mszą. Po tych Mszach odprawimy procesje różańcowe z wypominkami wewnątrz kościoła.

Przez cały listopad będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych na różańcu w Grocie Matki Bożej o 17.15 w dni powszednie.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i jednorazowe. Także dziś po Mszach Świętych przed południem siostra przyjmuje wypominki w kancelarii parafialnej.

Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w listopadzie będzie w drugą niedzielę.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym specjalny dodatek płyta z filmem „Bernadetta. Cud w Lourdes”. Od tego numeru „Gość Niedzielny będzie kosztował 6 złotych. Gazety na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234144
Dzisiaj: 105
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,030

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu