32 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Marcina z Tours, we wtorek św. Jozafata Kuncewicza; w środę Pierwszych Męczenników Polskich.

W poniedziałek Święto Niepodległości. Będziemy szczególnie modlić się za Ojczyznę na Mszy o 11.00 i 18.00. Msza o 11.00 będzie celebrowana w kościele (nie w grocie), a po Mszy chór „Arka” da koncert pieśni patriotycznych.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na wspólną modlitwę w czwartek o 16.00 w grocie MB Fatimskiej.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza w sobotę o 10.00 na adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych na różańcu w Grocie Matki Bożej o 17.15 w dni powszednie.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych roczne i jednorazowe.

Dziś odwiedzą naszą parafię przedstawiciele Rycerzy Kolumba – międzynarodowej katolickiej organizacji mężczyzn. Po Mszach o 11.00 i 16.00 zapraszają oni na spotkania w sali nr 8 mężczyzn, którzy chcieliby zaangażować się w działalność tej organizacji.

Również dziś przy naszym kościele kwestują wolontariusze fundacji Agape, która wspiera osoby niepełnosprawne.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele – remont elewacji ściany zachodniej naszej świątyni.

Siostry salezjanki, które prowadzą liceum i szkołę podstawową w naszej parafii zapraszają dziewczęta na spotkanie w swoim domu na os. Kościuszkowskim 7 w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę. Szczegóły na plakacie.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym szereg materiałów na Święto Niepodległości Polski. Gazety na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234155
Dzisiaj: 116
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,041

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu