33 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek bł. Karoliny Kózkówny, we wtorek bł. Salomei; w środę św. Rafała Kalinowskiego; w czwartek Ofiarowanie NMP; w piątek św. Cecylii. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na Drogę Krzyżową w czwartek o 16.15. Zaprasza też pielgrzymkę do Mucharza 4 grudnia oraz na nocne czuwanie Wspólnot Krwi Chrystusa na Jasnej Górze 14 grudnia. Informacje na ten temat w gablocie.

Za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodzinny Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych na różańcu w Grocie Matki Bożej o 17.15 w dni powszednie.

Za tydzień ponownie odwiedzą naszą parafię przedstawiciele Rycerzy Kolumba – międzynarodowej katolickiej organizacji mężczyzn. Po Mszach o 11.00 i 12.30 zapraszają oni na spotkania w sali nr 8 mężczyzn, którzy chcieliby zaangażować się w działalność tej organizacji.

Szkoła Podstawowa nr 101 i nasza parafia zaprasza dzieci do udziału w IV konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. W tym roku motywem szopek jest 70ta rocznica powstania Nowej Huty. Szczegóły konkursu na plakacie.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę oraz za te składane w kopertach i przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie zostaną przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont elewacji ściany zachodniej naszej świątyni.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym wywiad z Abby Johnson bohaterką filmu „Nieplanowane”. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234856
Dzisiaj: 290
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,742

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu