1 Niedziela Adwentu

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Franciszka Ksawerego, w środę św. Barbary, w piątek św. Mikołaja, w sobotę św. Ambrożego.

Dziś przed naszym kościołem odbywa się akcja „ciacho dla Marcela” – kwesta na leczenie 11-letniego dziecka, które zmaga się ze złośliwym guzem mózgu.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Dodatkowe Msze Święte w piątek o 16.00 i 17.00. W sobotę Msza wotywna o 8.00 a od godziny 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

W piątek na Mszę o 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VII. Po Mszy Świętej katecheza dla nich w kościele.

Serdecznie zapraszamy na roraty, które w naszym kościele odprawiamy o 6.00 i 18.00. Na godzinę 18.00 szczególnie zapraszamy dzieci. Zachęcamy też dzieci do udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

W niedzielę za tydzień Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia będzie można podjąć dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego na Mszy Świętej o 8.00 i 9.30. Serdecznie zachęcamy, aby osoby zainteresowane wzięły deklaracje duchowej adopcji z groty Matki Bożej fatimskiej.

Również za tydzień odwiedzą naszą parafię przedstawiciele wydawnictwa „Głos Ojca Pio”, którzy będą promować swoje dzieło.

Poświęcone opłatki na stół wigilijny można otrzymać w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. W niedziele za tydzień i za dwa tygodnie będzie można też otrzymać je od naszych sióstr przy drzwiach kościoła.

Również od przyszłej niedzieli zespół charytatywny będzie rozprowadzał świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom, a dzieci ze scholi parafialnej sianko na stół wigilijny.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. adwentowe rozważanie „Znak nad pojęcie”. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234828
Dzisiaj: 262
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,714

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu