Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

W liturgii w tym tygodniu: w piątek św. Łucji, w sobotę św. Jana od Krzyża.

Serdecznie zapraszamy na roraty, które w naszym kościele odprawiamy o 6.00 i 18.00. Na godzinę 18.00 szczególnie zapraszamy dzieci.

W najbliższy piątek fatimskie pokutne nocne czuwanie. Rozpocznie się ono o 20.00 i będzie trwać do 5.00 w sobotę. Będzie mieć miejsce w kaplicy pojednania. O północy sprawowana będzie Msza Święta.

Poświęcone opłatki na stół wigilijny można otrzymać w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. Dziś i w niedzielę za tydzień można też otrzymać je od naszych sióstr przy drzwiach kościoła. Zespół charytatywny rozprowadza świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom, a dzieci ze scholi parafialnej sianko na stół wigilijny.

Chorych, których nie odwiedzamy w pierwsze soboty miesiąca, a którzy chcieliby przyjąć sakramenty przed świętami odwiedzimy w sobotę 21 grudnia. Prosimy zgłosić potrzebę przyjścia w kancelarii parafialnej.

Za tydzień trzecia niedziela grudnia, ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszej parafii – zapłatę za remont elewacji ściany zachodniej naszego kościoła.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. wywiad z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

W sobotę o 19.30 w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na os. Bohaterów Września odbędzie się Koncert Maryjny pod tytułem „Jako Róża” wystąpi Chór Bazyliki OO. Cystersów w Mogile pod dyrekcją Stanisława Kowalczyka. Zachęcamy do udziału. Wstęp wolny.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234837
Dzisiaj: 271
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,723

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu