3 Niedziela Adwentu

Poświęcone opłatki na stół wigilijny można otrzymać w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. Dziś można też otrzymać je od naszych sióstr przy drzwiach kościoła. Zespół charytatywny rozprowadza świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom, a dzieci ze scholi parafialnej sianko na stół wigilijny.

Serdecznie zapraszamy na roraty, które w naszym kościele odprawiamy o 6.00 i 18.00. Na godzinę 18.00 szczególnie zapraszamy dzieci.

Chorych, których nie odwiedzamy w pierwsze soboty miesiąca, a którzy chcieliby przyjąć sakramenty przed świętami odwiedzimy w najbliższą sobotę od godziny 9.00. Prosimy zgłosić potrzebę przyjścia w kancelarii parafialnej.

W sobotę o 10.00 Wspólnota Obrony Życia zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

W niedzielę za tydzień Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach rodziny Radia Maryja.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz te składane w kopertach i przesłane na konto parafii. Wszystkie środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – zapłatę za remont elewacji ściany zachodniej Arki.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł w pięćdziesiątą rocznicę święceń kapłańskich papieża Franciszka. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

W sobotę 28 grudnia o 19.00 w kościele pw. św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303 w ramach cyklu „Nowa Huta. Dlaczego Nie?!”, odbędzie się koncert pt. „Kolędy na trzech tenorów”. Wstęp za bezpłatnymi zaproszeniami, które można odbierać od 16 grudnia w: Dziale Imprez i Promocji Ośrodka Kultury KrakówNowa Huta (os. Centrum A 6a), biurze posła Ireneusza Rasia (os. Złotej Jesieni 6/34) oraz Punkcie Informacji Miejskiej (ul. św. Jana 2).

Policja prosi, aby przypomnieć o niebezpieczeństwie oszustwa przez osoby podszywające się pod naszych krewnych bądź funkcjonariuszy policji, którzy proszą o pieniądze dla załatwienia pilnej sprawy. Doradza się w takiej sytuacji natychmiastowy kontakt z policją na numer 112 lub 997 i nie przekazywanie pod żadnym pozorem pieniędzy nieznanym sobie ludziom. Dodatkowe informacje na ulotkach w gablocie parafialnej.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234147
Dzisiaj: 108
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,033

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu