6 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w sobotę święto katedry św. Piotra.

W sobotę po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego w sali oazowej

W niedzielę za tydzień Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30 w intencji Kościoła, Ojca Świętego Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja, TV Trwam i ich założyciela, Ofiarodawców oraz śp. Lilianny Nizio, założycielki naszego parafialnego koła.

Szopki, które brały udział w konkursie parafialnym ich autorzy mogą odebrać w czytelni szkoły nr 101.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, a także te składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Wszystkie te środki będą przeznaczone na inwestycje w naszym kościele.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego” gdzie można znaleźć artykuł o potwornych rozmiarach współczesnego handlu ludźmi. Gazety na stoliku pod organami.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 86 zaprasza na dzień otwarty we wtorek, 18 lutego, od 17.00 do 18.30. Natomiast Szkoła Podstawo-wa nr 101 zaprasza przedszkolaków wraz z rodzicami na dzień otwarty pod hasłem „Karnawał na 101” w sobotę, 22 lutego, od 10.00 do 12.00. Także Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 77 na os. Złotego Wieku, zaprasza na dzień otwarty w czwartek, 20 lutego, od 17.00 do 19.00.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234818
Dzisiaj: 252
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,704

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu