7 Niedziela Zwykła

Od dziś Msze Święte i nabożeństwa w dni powszednie na powrót będą celebrowane w kościele i grocie a nie w kaplicy pojednania.

Dziś Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30.

Dziś ostatnia niedziela przed wielkim postem. Jutro i we wtorek zapraszamy serdecznie na czterdziestogodzinne nabożeństwo w intencji dobrego przeżycia wielkiego postu, prawdziwego nawrócenia, owocnych rekolekcji wielkopostnych. Od 8.30 do 18.00 będziemy adorować Pana Jezusa w kościele. Msza Święta o 11.00 będzie celebrowana przy głównym ołtarzu. O 17.30 odprawimy nieszpory przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W środę Popielec. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 16.00; 18.00 i dodatkowo o 19.00. W Popielec obowiązuje post ścisły.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych, o 19.00 dla młodzieży.

Za tydzień pierwsza niedziela wielkiego postu. Już dziś zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach będzie Msza Święta.

Ksiądz Michał organizuje trzydniową pielgrzymkę na beatyfikację kard. Wyszyńskiego w dniach 57 czerwca. W programie poza Mszą beatyfikacyjną odwiedziny Zuzeli – miejsca narodzin kard. Wyszyńskiego oraz sanktuariów w Kodniu i Sokółce. Szczegółowy program w gablocie parafialnej oraz na ulotkach w grocie i na stoliku z gazetami. Zapisy u siostry w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. omówienie adhortacji papieża Franciszka po synodzie amazońskim. Gazety na stoliku pod organami.

Polski Czerwony Krzyż – Punk Opieki nad Chorym w Domu „Nowa Huta” na os. Kolorowym 21 poszukuje osób do pracy w charakterze opiekuna. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234162
Dzisiaj: 123
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,048

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu