1 Niedziela Wielkiego Postu

Decyzją Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego ks. Tomasz Grzesiak, pełni od dziś posługę kapelana w nowym szpitalu uniwersyteckim w Prokocimiu. Nie ma go już w szpitalu im. Rydygiera i w naszej parafii. Bardzo dziękujemy ks. Tomaszowi za 11 lat posługi wśród nas i życzymy mu Bożej opieki w nowych zadaniach.

Dziś i we wszystkie niedziele wielkiego postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza Święta.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź 6.00 – 8.30 i 15.00 – 18.00. Po południu nie będzie dodatkowych Mszy. Zapraszamy na Drogę Krzyżową o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych, o 19.00 dla młodzieży. Także w piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII. Zapraszamy na Mszę o 18.00 i spotkanie po niej.

Ponawiamy informację o pielgrzymce na beatyfikację kard. Wyszyńskiego. Szczegółowy program w gablocie parafialnej oraz na ulotkach w grocie i na stoliku z gazetami. Zapisy u siostry w kancelarii parafialnej. Mamy też kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Fatimy końcem kwietnia. Informacji udziela ks. Michał Kania.

Parafia MB Pocieszenia przy ul. Bulwarowej zaprasza na wieczór uwielbienia z udziałem Marii Vadii w najbliższą środę o 18.00.

Duszpasterz Małżeństw Niesakramentalnych w naszej diecezji zaprasza na rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w dniach 9 – 11 marca, o 19.00, w kościele na Wzgórzach Krzesławickich. Szczegóły na plakacie.

Zespół Szkół Specjalnych nr 14 na os. Sportowym 28 zaprasza na dzień otwarty w najbliższą sobotę od 9.00 do 13.00. Szkoła kształci dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Szczegóły na plakacie.

Duszpasterstwa Akademickie Krakowa organizują kajakowy „Spływ Stulecia” na pamiątkę 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o odpis 1% podatku na rzecz swych podopiecznych: chorych, starszych, niepełnosprawnych i ofiar przemocy. Ulotki na ten temat znajdują się w grocie.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym rozmowa o nadaniu imienia ks. Gorzelanego Rondu Kocmyrzowskiemu; „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. rekolekcje wielkopostne z kardynałem Wyszyńskim. Gazety na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234813
Dzisiaj: 247
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,699

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu