2 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś i we wszystkie niedziele wielkiego postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza Święta.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek; o 16.30 nabożeństwo dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych, a o 19.00 dla młodzieży.

W najbliższy piątek o 18.00 nabożeństwo stacyjne. W tym roku celebrację nabożeństwa powierzono jedynie naszej parafii – nie będziemy gościć żadnego z biskupów. Zapraszamy jednak na wspólną wielkopostną modlitwę w intencji naszego miasta i całej diecezji. Będzie to także okazja do modlitwy za papieża Franciszka, którego 7 rocznica wyboru przypada w piątek właśnie.

Także w piątek fatimskie, nocne czuwanie pokutne. Rozpocznie się o 20.00 w kaplicy pojednania. O północy Msza Święta. Zakończenie o 5.00 w sobotę.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację w grocie o 10.00 i na Mszę o 11.00, które będą ofiarowane w intencji obrony życia ludzkiego.

W sobotę o 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego. wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sali oazowej – „dziupli”.

Już dziś informujemy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w piątą niedzielę wielkiego postu, czyli 29 marca. Zakończą się w środę 1 kwietnia. Zachęcamy też do spowiedzi wielkopostnej.

Nie zwlekajmy z przystąpieniem do sakramentu pokuty aż do wielkiego tygodnia. Już teraz oczyśćmy nasze sumienia, aby głębiej przeżywać przygotowanie do Wielkanocy.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie w całości przeznaczona na inwestycje w naszym kościele.

Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji Gaudete we współpracy z restauracją Nadzieja Cafe zaprasa na trzydniowe rekolekcje „Kurs Nowe Życie” które odbędą się w Nowej Hucie w dniach 20-22 marca. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 87 na os. Teatralnym ogłasza nabór do klas pierwszych o profilu: piłka siatkowa, gimnastyka, szachy i taniec. Nabór będzie miał miejsce 10 i 17 marca o 17.00 w sali gimnastycznej szkoły.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. rekolekcje wielkopostne z kardynałem Wyszyńskim. Gazety na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234857
Dzisiaj: 291
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,743

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu