13 Niedziela Zwykła

Dziś na Mszy o 16.00 młodzież naszej parafii otrzyma z rąk ks. biskupa Janusza Mastalskiego sakrament bierzmowania.

Także dzisiaj Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę o 17.30.

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, w piątek św. Tomasza, w sobotę rocznica poświęcenia Katedry na Wawelu.

Od poniedziałku Msze o 11.00 będą celebrowane ponownie w Grocie.

Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa: w poniedziałek i wtorek po Mszy wieczornej. Dziś wyjątkowo nie będzie nabożeństwa czerwcowego ze względu na bierzmowanie.

W lipcu w dni powszednie będziemy odmawiać litanię do Krwi Chrystusa po Mszy o 11.00.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Nie będzie dodatkowych Mszy o 16.00 i 17.00. W sobotę Msza wotywna o 8.00, a odwiedziny chorych od 9.00.

W niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca i zmianka tajemnic o 8.00. Składką za tydzień wesprzemy poszkodowanych w wyniku lokalnych powodzi, jakie w ostatnim czasie nawiedziły nasz rejon.

Wszystkim rozpoczynającym wakacje życzymy udanego wypoczynku. Pozostającym zaś w mieście sił do podejmowanych obowiązków.

Zachęcamy do lektury: „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, nowego – wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym Tadeusz Janusz porównuje architekturę naszej świątyni z kaplicą w Ronchamps Le Corbusiera i „Gościa Niedzielnego”, w którym rozpoczyna się cykl artykułów o mało znanych polskich sanktuariach maryjnych – dziś Sejny. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234277
Dzisiaj: 73
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,163

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu