12 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu w liturgii: w środę Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa: w dni powszednie po Mszy wieczornej, w niedziele o 17.00.

W czwartek i piątek spotkania kandydatów do bierzmowania z klas VIII po Mszy wieczornej. Uroczystość bierzmowania w naszej parafii będzie w niedzielę za tydzień, 28 czerwca, o 16.00.

W piątek kończy się rok szkolny. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę dziękczynną z prośbą o ustanie epidemii i przywrócenie normalnego funkcjonowania szkół w czwartek o 18.00 i w piątek o 8.00.

W niedzielę za tydzień Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30 w intencji Kościoła, Ojczyzny i Radia Maryja oraz Ofiarodawców.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i oraz ofiary składane w kopertach, jak też przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Zebrane w ten sposób środki będą przeznaczone na inwestycje w naszej świątyni – nowe okna pod dachem kościoła. Wszystkich dobrodziejów parafii polecamy Panu Bogu w środy wieczorem na Mszy i nabożeństwie do MB Nieustającej Pomocy.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m. in. artykuł „Naczynia połączone” o wartości nabożeństwa pierwszych piątków. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234277
Dzisiaj: 73
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,163

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu