11 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu w liturgii: w środę św. Brata Alberta; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego, w sobotę Niepokalanego Serca Maryi.

Do czwartku zapraszamy na nabożeństwa oktawy Bożego Ciała. Dziś o 17.00 a od poniedziałku o 17.30 – nieszpory i procesja wokół kościoła. Od piątku nabożeństwa czerwcowe: w dni powszednie po Mszy wieczornej, w niedziele o 17.00.

Informujemy, że bierzmowanie w naszej parafii będzie w niedzielę, 28 czerw-ca, o 16.00. Spotkanie dla kandydatów z klas VIII jutro o 19.00 w kościele.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia ludzkiego.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.

Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie na os. Piastów 34 zaprasza kandydatów i rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Liceum Salezjańskie jest szkołą katolicką, w której kształcenie jest bezpłatne. Więcej informacji na stronie internetowej i na plakacie przed kościołem.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m. in. artykuł „Król w białym garniturze” o projektantce mody, która została siostrą zakonną. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234818
Dzisiaj: 252
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,704

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu