27 Niedziela Zwykła

1. Dziś wspomnienie MB Różańcowej. O 17.00 procesja eucharystyczna połączona z różańcem. Serdecznie zapraszamy!

2. W liturgii w tym tygodniu: we wtorek bł. Wincentego Kadłubka; w sobotę bł. Honorata Koźmińskiego

3. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcem w naszym kościele. W dni powszednie nabożeństwo o 17.30 a w niedziele o 17.00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci.

4. W sobotę ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 Msza Święta. Po Mszy procesja różańcowa. O 20.00 rozpocznie się pokutne czuwanie całonocne. Serdecznie zapraszamy do udziału.

5. W niedzielę za tydzień będziemy obchodzić w całej Polsce XVIII Dzień Papieski, któremu towarzyszyć będzie kwesta przy kościele na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej kształcenie młodzieży.

6. W kancelarii przyjmujemy już wypominki za zmarłych.

7. Nasza parafia planuje zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 15 do 22 maja przyszłego roku. Program pielgrzymki można znaleźć na plakacie w gablocie. Można też go otrzymać w kancelarii parafialnej. Koszt pielgrzymki wynosi 1.000 dolarów. Odpowiedzialny za pielgrzymkę jest ks. Michał Kania.

8. Duszpasterstwo Romów przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej na osiedlu Szklane Domy zaprasza osoby romskiej narodowości na Mszę Święta w niedzielę za tydzień o 15.00 w kaplicy bł. Wincentego Kadłubka.

9. Zachęcamy do nabywania i lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dziś dodatek płyta DVD z filmem „Sprawa Chrystusa” nakręconym przez twórców bestsellera „Bóg nie umarł”.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234270
Dzisiaj: 66
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,156

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu