28 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Teresy z Avila; we wtorek św. Jadwigi Śląskiej; w środę św. Ignacego z Antiochii; w czwartek św Łukasza; w sobotę św. Jana Kantego.

Dziś XVIII Dzień Papieski, któremu towarzyszy kwesta przy kościele na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej kształcenie młodzieży.

We wtorek przypada 40 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II. Z tej racji nasza parafia została zaproszona na Mszę Świętą do kościoła św. Jana Pawła II w Krakowie – Łagiewnikach w najbliższą środę na 8.00. Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy mogą do udziału w tej Mszy Świętej.

W sobotę o 10.00 Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i na Mszę Świętą o 11.00.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcem w naszym kościele. W dni powszednie nabożeństwo o 17.30 a w niedziele o 17.00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci.

W kancelarii przyjmujemy wypominki za zmarłych.

Wspólnota Żywego Różańca serdecznie zaprasza wszystkich, którzy chcieliby do niej się dołączyć, aby zgłosili swoją chęć siostrze w kancelarii parafialnej.

Niedziela za tydzień będzie trzecią w październiku. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Będziemy też gościć misjonarzy oblatów, którzy jak co roku będą rozprowadzać kalendarz misyjny.

Również w niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Rodzin naszej parafii. Zachęcamy do udziału rodziny pragnące tworzyć środowisko wiary i umacniać swe życie rodzinne. Spotkanie rozpocznie się adoracją w Grocie o 14.00.

Studium Apostolstwa Świeckich w parafii MB Nieustającej Pomocy na os. Bohaterów Września zaprasza osoby pragnące poszerzyć swą wiedzę religijną na za-jęcia w sobotę o 9.00. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu.

Zachęcamy do nabywania i lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dziś wiele materiałów o 40 rocznicy wyboru Jana Pawła II. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234277
Dzisiaj: 73
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,163

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu