29 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Jana Pawła II.

Dziś o 14.00 spotkanie Wspólnoty Rodzin naszej parafii. Zachęcamy do udziału rodziny pragnące tworzyć środowisko wiary i umacniać swe życie rodzinne. Spotkanie rozpocznie się adoracją Najświętszego Sakramentu w Grocie.

W poniedziałek o 18.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na Mszę Świętą za całą naszą parafię w dniu wspomnienia św. Jana Pawła II.

Kiermasz strojów komunijnych odbędzie się w środę o 18.00 (po nabożeństwie różańcowym) w sali nr 7. Zapraszamy tych, którzy strój komunijny chcieliby sprzedać oraz rodziców dzieci z klas III, którzy chcą kupić strój używany.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcem w naszym kościele. W dni powszednie nabożeństwo o 17.30 a w niedziele o 17.00.

W najbliższą sobotę rozpoczyna się kurs przygotowujący nadzwyczajnych szafarzy komunii świętej. Serdecznie zapraszamy mężczyzn, którzy chcieliby podjąć się takiej posługi w naszej parafii, aby zgłosili się do ks. proboszcza.

W kancelarii przyjmujemy wypominki za zmarłych. Dziś i w przyszłą niedzielę można również składać wypominki w kancelarii po Mszach do południa.

Nasza parafia planuje zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 15 do 22 maja przyszłego roku. Zapisy u Siostry w kancelarii parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę jak też za te składane w kopertach i przesyłane na konto parafialne. Wszystkie one zostaną prze-znaczone na inwestycje w naszej parafii. W niedzielę za tydzień składka będzie przeznaczona na budowę kościoła w Woli Zachariaszowskiej.

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jańskiego na os. Niepodległości zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz ich rodziców na bezpłatne zajęcia w każdy czwartek o 17.30. Szczegółowy program tych zajęć jest dostępny na stronie internetowej szkoły. Najbliższe mają tytuł: Jak to działa, czyli czary mary dla dzieci.

Zachęcamy do nabywania i lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dziś między innymi artykuł „Zbezczeszczenie” będący zachętą do godnego przyjmowania komunii świętej. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234164
Dzisiaj: 125
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,050

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu