25 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek św. Mateusza; w środę św. ojca Pio.

Dziś o 11.00 suma odpustowa w Mogile.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na Drogę Krzyżową o uzdrowienie z ran w najbliższy piątek o 16.00.

W sobotę odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Spotkanie w rozpocznie się o 10.00.

W niedzielę za tydzień na Mszy o 11.00 ostatnia grupa dzieci naszej parafii przyjmie pierwszą komunię świętą. Zachęcamy, aby w niedzielę za tydzień osoby niezwiązane z rodzinami dzieci pierwszokomunijnych wybrały Mszę o innej godzinie niż 11.00.

Także w niedzielę za tydzień Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja. Serdecznie nań zapraszamy.

Zanim rozpocznie się październik – miesiąc różańca świętego ponawiamy zaproszenie do Wspólnoty Żywego Różańca. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do siostry w kancelarii parafialnej. Zachęcamy także do Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci. Osoby chcące dołączyć prosimy, aby wzięły ulotkę ze stolika z gazetami i napisały na podany na niej adres poczty elektronicznej.

Z wyprzedzeniem informujemy kandydatów do bierzmowania, że pierwsze spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania z naszej parafii będzie mieć miejsce w pierwszy piątek października, czyli 2 października. Zapraszamy na nie młodzież z klas ósmych, która w zeszłym roku uczestniczyła w spotkaniach przed bierzmowaniem i uczniów klas siódmych, którzy chcą się zapisać do grupy przygotowujących się do bierzmowania oraz rodziców kandydatów do bierzmowania.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę i te składane w kopertach a także wpłacane na konto. Wszystkie zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem kościoła.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuły o mechanizmach kłamstwa w internecie. Jest też piękny kalendarz „Gościa” na przyszły rok z przesłaniem ojca świętego Franciszka. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234834
Dzisiaj: 268
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,720

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu