28 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek bł. Honorata Koźmińskiego; w czwartek św. Teresy z Avila; w piątek św. Jadwigi Śląskiej; w sobotę św. Ignacego z Antiochii.

Dziś XX Dzień Papieski. Jak co roku zbieramy ofiary na stypendia dla zdolnej a ubogiej młodzieży. Przy wszystkich drzwiach wyjściowych stoją puszki do których można wrzucić datek. Serdecznie dziękujemy za okazaną wielkoduszność.

We wtorek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Od 16.30 będzie okazja do spowiedzi. O 18.00 Msza Święta a po niej pokutna procesja różańcowa. O 20.00 rozpocznie się nocne czuwanie, w ramach którego o północy Msza Święta.

W najbliższą środę będziemy gościć przedstawicieli stowarzyszenia „Dzieło dla Orientu”. Będą oni modlić się z nami na Mszy o 18.00 a po niej w kościele opowiedzą o sytuacji chrześcijan na Bliskim Wschodzie a szczególnie w Libanie.

W sobotę o 10.00 Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację i na Mszę Świętą w intencji obrony życia.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiary z tacy będą przeznaczone na inwestycje w naszym kościele.

Niedziela za tydzień to niedziela misyjna. Kazania wygłosi ojciec misjonarz ze zgromadzenia oblatów Maryi Niepokalanej. Bracia z tego zgromadzenia będą rozprowadzać misyjne kalendarze na przyszły rok.

W niedzielę za tydzień o 17.00 w kaplicy pojednania będzie mieć miejsce modlitwa za zranionych w Kościele - ofiary wykorzystania seksualnego przez ludzi Kościoła. Rozpocznie się ona Mszą Świętą. Po niej adoracja i konferencja ks. prof. Grzegorza Strzelczyka. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o 17.30, w niedziele o 17.00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży.

Przyjmujemy wypominki za zmarłych. Można je składać u siostry w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym piękny film DVD pod tytułem „Ziemia Maryi”. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

W sobotę o 19.00 w parafii na Wzgórzach Krzesławickich obędzie się koncert papieski w wykonaniu chóru Flores Rosarum. Serdecznie zachęcamy do udziału. Wstęp wolny.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234814
Dzisiaj: 248
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,700

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu