29 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek św. Jana Kantego; w czwartek św. Jana Pawła II; w niedzielę za tydzień wspomnienie rocznicy poświęcenia własnego kościoła.

Dziś o 17.00 w kaplicy pojednania będzie mieć miejsce modlitwa za zranionych w Kościele – ofiary wykorzystania seksualnego przez ludzi Kościoła. Rozpocznie się ona Mszą Świętą. Po niej adoracja i konferencja ks. dra Grzegorza Strzelczyka. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

We wtorek o 18.30 spotkanie Kręgu Biblijnego w sali oazowej.

W czwartek Msza Święta o 18.00 będzie ofiarowana w intencji o wstawiennictwo św. Jana Pawła II za całą naszą parafię. To intencja Wspólnoty Żywego Różańca.

W najbliższą sobotę o 13.00 odbędzie się w naszym kościele pogrzeb śp. Jadwigi Nowak, matki ks. Zbigniewa Nowaka, która wiele lat pomagała w prowadzeniu kancelarii naszej parafii. Polecamy ją modlitwie.

W niedzielę za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja. Serdecznie nań zapraszamy.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o 17.30, w niedziele o 17.00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży.

Przyjmujemy wypominki za zmarłych. Można je składać u siostry w kancelarii parafialnej. W niedzielę za tydzień siostra będzie w kancelarii po każdej Mszy Świętej.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę a także za wszystkie ofiary składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Wszystkie gromadzone w ten sposób środki będą przeznaczone na remont okien pod dachem naszego kościoła.

Ofiara z tacy za tydzień będzie przekazana na budowę kościoła w Woli Zachariaszowskiej, którą to parafię co roku wspieramy w ostatnią niedzielę października.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuł o parafii jako wspólnocie i nowych powołaniach. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234813
Dzisiaj: 247
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,699

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu