1 Niedziela Adwentu

W tym tygodniu w liturgii: w czwartek św. Franciszka Ksawerego; w piątek św. Barbary.

Dziś rozpoczynamy adwent. Zapraszamy na roraty w naszym kościele. Celebrować je będziemy w dni powszednie o 6.00 i 18.00.

Od dziś można nabywać świece wigilijne „Caristas” oraz opłatki na stół wigilijny. W niedziele będą one dostępne w kościele, w dni powszednie są do dyspozycji w zakrystii, kancelarii oraz w kawiarni „Nadzieja”

Dziś u nas akcja „Różaniec z Betlejem”. Polskie siostry elżbietanki prowadzą w Betlejem sierociniec. Jest w nim skrajnie trudna sytuacja materialna. Dzieci z tego sierocińca zrobiły różańce, które można zakupić, a pieniądze zostaną przesłane na utrzymanie tegoż sierocińca.

Po raz piąty organizujemy parafialny konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Tegoroczny temat wiodący to rodzina. Serdecznie zachęcamy dzieci do przygotowań. Wszystkie prace będą wystawione a najlepsze nagrodzone.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu dodatkowe Msze Święte o 16.00 i 17.00.

W sobotę o 8.00 Msza wotywna. Od 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, w którym relacja z uroczystości pierwszokomunijnych w tym roku, „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. dodatek – kalendarz na nadchodzący rok. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234277
Dzisiaj: 73
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,163

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu