2 Niedziela Adwentu

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek św. Ambrożego, we wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

W Niepokalane Poczęcie Msze Święte w naszym kościele w dni powszednie. Jednak wszystkie Msze Święte będą celebrowane przy głównym ołtarzu. Także Msza o 8.00 i 11.00. Na Mszach o 11.00 i 18.00 przyjęcie duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje duchowej adopcji można znaleźć w grocie

Za tydzień w niedzielę nocne czuwanie fatimskie o 20.00.

Zapraszamy na roraty w naszym kościele w dni powszednie o 6.00 i 18.00.

Przy wyjściach z kościoła można nabyć świece wigilijne „Caritas” oraz opłatki na stół wigilijny. W dni powszednie są one do dyspozycji w zakrystii, kancelarii oraz w kawiarni „Nadzieja”

Zachęcamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Regulamin konkursu dostępny w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.

30 września tego roku w naszym kościele było wystawione misterium „I nie oddałyśmy Krzyża”. Zapis tego wydarzenia można obejrzeć TUTAJ lub na platformie youtube. Adres można znaleźć na naszej stronie internetowej i facebooku naszej parafii, w biuletynie informacyjnym oraz na ulotkach znajdujących się na stolikach z gazetami.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuły o świętości Jana Pawła II wobec ataków medialnych na niego. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234272
Dzisiaj: 68
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,158

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu